هیجان خلق درآمد غیرفعال

اگر دوره آموزشی سواد مالی و برنامه ریزی مالی شخصی که در مدرسه کسب و کار رابین بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است را مشاهده کرده باشید، یکی از مهمترین و جذابترین منابع خلق پول، ایجاد درآمد غیر فعال است. بطور خلاصه بخوایم بگیم درآمد غیرفعال، درآمدی است که شما بدون صرف زمان فعالیتی رو انجام بدین که بتونه حتی زمانی که شما خواب هستید براتون ایجاد ثروت بکنه. ما تو مدرسه کسب و کار همیشه در نظر داریم که آموزش های خودمون رو بتونیم برای دانشجوهای عزیزمون کاربردی بکنیم. 

اگر از کسب و کار آنلاین و درآمد غیرفعال سخن گفتیم، زیرساختی رو براتون امروز در نظر گرفتیم که در راستای ایجاد درآمد غیرفعال برای شما عزیزان، بتونه به راحتی خلق ثروت بکنه، پس در همین راستا اقدام به راه اندازی واحد همکاران فروش کردیم.

شما می توانید پس از ثبت نام در سایت، از طریق تیکت پشتیبانی با موضوع “واحد همکاران فروش” درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا پروسه ایجاد همکاری و عقد قرارداد و همچنین هماهنگی های لازم از طریق همکاران ما در واحد بازاریابی، برای شما ارسال گردد.

اما این تنها منحصر به همکاری در فروش دوره های آموزشی نیست، شما می تونین درصدی از درآمد خودتون رو بعنوان درآمد حاصله از این فعالیت، دریافت کنید.

در صورتی بروز هرگونه مشکل از طریق پشتیبانی آنلاین سایت، سئوالات خودتون رو با ما در میان بگذارید.

واحد بازاریابی مدرسه کسب و کار رابین

2020-04-29

 

آدرس: تهران – تقاطع خیابان شهید مفتح و سمیه، پلاک 108، واحد 16

شماره تماس : 28421152 – 021

logo-samandehi
تمامی حقوق این سایت برای مدرسه کسب و کار رابین محفوظ است.