کارگاه آموزشی تحلیل و شناخت نقاب‌ها و ارتباط با Super Ego

تمامی نقاب های ما بر اساس بسیاری از کهن الگوهای خانوادگی و اجتماعی و همچنین شرایط زندگی ما بوجود می‌آید که منجر به خروج ماهیت ما از قالب شخصیت اصلی ما می‌شود. همین نقاب ها باعث می شود نتوانیم درست تصمیم گیری کنیم، درست انتخاب کنیم و حتی شکست بخوریم.

۳ ساعت آموزش و تمرین
پرسش و پاسخ در طی کارگاه
ترافیک نیم بها
دسترسی یک ماهه به فیلم آموزشی

آنچه که شما در پایان این دوره بدست خواهید آورد:

در این کارگاه با شناخت کامل والد و نقش آن در تمام مسیر زندگی و چگونگی ساخت نقاب ها برای جلوگیری از شناخت اصلی خودمان، یاد می‌گیریم چگونه می‌توانیم با برداشتن نقاب دیگران به شناخت کاملتری از مخاطبین خود دست پیدا کنیم.

سرفصل های آموزشی دوره:

  • شناخت والد و کهن الگوها
  • آسیب شناسی والد و کهن الگوها
  • نقش بالغ در شناخت مخاطب
  • نقش والد و کهن الگوها در پیدایش نقاب
  • چگونگی مواجهه با نقاب ها و برداشتن آن و شناخت ضمنی مخاطب
 

مخاطبان دوره:

این دوره برای تمامی افراد جامعه لازم و کاربردی می‌باشد.

پیش نیازهای دوره:

برای شرکت در این دوره، لازم است وبینار «سفر به درون» را که فیلم آموزشی آن بصورت رایگان در سایت مدرسه کسب و کار رابین قرار داده شده است، بگذرانید.

پشتیبانی دوره:

این کارگاه آموزشی بصورت آنلاین و طی ۱ روز برگزار شده و کلیه سئوالات شرکت کنندگان در جلسه آموزشی پاسخ داده می‌شود. فیلم بخش‌های آموزشی کارگاه به مدت ۱ ماه در دسترس عزیزان قرار خواهد گرفت.

دکتر کهنسال
حمیدرضا کهنسال مدرس دوره تحول فردی

دکتر حمیدرضا کهنسال فارغ التحصیل رشته ذهنیت سازی اجتماعی از دانشگاه کمبریج انگلستان است. وی پس از سالیان متمادی در امر پژوهش در حوزه خودشناسی، تلاش می کند تا آموخته های خویش را با علاقمندان این حوزه به اشتراک بگذارد. ایشان در حال حاضر در زمینه ارتباطات بین فردی و همچنین حوزه خودشناسی و ذهنیت سازی در حال فعالیت و پژوهش می باشند.

ثبت نام نشده
۴۰۰،۰۰۰ تومان

دوره شامل

  • ۱ جلسه

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *