واکسن اقتصادی یک فرآورده نگرشی، فکری و عملی و یک مدل اقتصادی است که یک فرد و اعضا یک جامعه با تزریق آن، فکر و بدن و کشور خود را در برابر حملات میکروب‌ها و ویروس‌های اقتصادی که ساختار مالی فرد و کشور را منهدم می‌کنند، ایمن می‌سازد.

۱/۵ ساعت آموزش
فاقد پشتیبانی
ترافیک داخلی
دسترسی نامحدود به دوره

 

آنچه که شما در پایان این دوره بدست خواهید آورد:

در پایان این وبینار یاد می‌گیرید که چگونه بدهی‌های خود را تضعیف کنید و آنها را از زندگی خود حذف نمایید تا دنیایی بدون بدهی بسازیم.
یاد خواهید گرفت که چگونه هزینه های ضروری را از غیر ضروری تفکیک کرده و مبالغ صرفه جویی شده از حذف هزینه های غیر ضروری را سرمایه‌گذاری کنید. می‌آموزید که دارایی مولد چیست و چرا باید دارایی های مولد خود را به مولد تبدیل کنید و در آمد فعال ایجاد کنید و با تنظیم مالی پس اندازهای خود را به دارایی مولد تبدیل کرده و وارد چرخه ثروت سازی کنید و در پایان می‌آموزید که بخشی از درآمدهای را به جامعه بازگردانید تا جهان هستی نیز چندین برابر آن را به شما باز گرداند.

سرفصل های آموزشی دوره:

  • بدهی های خود را به صفر برسانیم.
  • هزینه های غیر ضروری خود را به صفر برسانید.
  • درآمد فعال و درآمد غیرفعال را ایجاد نمایید.
  • دارایی مولد بخرید و دارایی‌های غیر مولد خود را به مولد تبدیل کنید.
  • انفاق را در زندگی خود راه اندازی نمایید.
 
واکسن اقتصادی

 

مخاطبان دوره:

این دوره برای تمامی افراد جامعه لازم و کاربردی می‌باشد.

پیش نیازهای دوره:

برای فراگیری این دوره هیچ پیش‌نیاز آموزشی لازم نیست. 

پشتیبانی دوره:

با توجه به رایگان بودن دوره و آموزش‌ سرفصل‌ها بصورت کاربردی، پشتیبانی اختصاصی مشمول این دوره نمی‌باشد. دوره‌ها و کارگاه‌های اختصاصی در صورت لزوم برگزار و به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

333-removebg-preview
سید یاسرمهدی مهرآور مدرس دوره سواد مالی

سید یاسرمهدی مهرآور دانش آموخته رشته مدیریت مالی از دانشگاه تهران است. وی با سابقه بیش از یک دهه فعالیت و تدریس در بازار سرمایه، بعنوان تحلیلگر برجسته و نیز بعنوان یک مربی دلسوز برای دانشجویان شناخته شده است. وی هم اکنون در جایگاه مدیرعامل مدرسه کسب و کار رابین در حال فعالیت بوده و در حال پژوهش در حوزه اقتصاد کلان است.

ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • ۱ جلسه