دوره ارزش گذاری شرکت ها

 

 

  محاسه ارزش خالص دارایی، جزو مراحل اساسی در تحلیل بنیادی و عاملی اصلی و تاثیرگذار در انتخاب یک شرکت بمنظور خرید سهام در راستای سرمایه‌گذاری می‌باشد. در این دوره آموزشی شما یاد می‌گیرید چگونه ارزش خالص دارایی یک شرکت را محاسبه کنید.  همچنین فرامی‌گیرید چگونه این امر را از طریق اکسل پیاده سازی نموده و فرمتی پایدار بمنظور بهره‌برداری در راستای محاسبه ارزش خالص دارایی شرکت‌های مختلف را در اختیار داشته باشید

این دوره آموزشی با دسترسی نامحدود و با حجم مصرفی نیم بها ارائه می گردد. در صورت انتخاب دریافت خدمات پشتیبانی، به مدت ۱ ماه از زمان ثبت نام در دوره، بدون محدودیت امکان ارتباط با استاد از طریق گروه مربوطه در سایت امکان پذیر خواهد بود.

مهندس علیرضا والی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد. ایشان با تجربه‌ای طولانی در زمینه فعالیت در بازار سرمایه، مدت زمانی است که تصمیم گرفته‌اند آموخته‌های خود را به علاقمندان سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه منتقل نمایند. علیرضا والی از شاگردان ممتاز استاد مهرآور بوده و دوره آموزشی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، تحت نظر استاد مهرآور تهیه و تولید گردیده است

در این دوره خواهید آموخت:

۱ – انواع شرکت‌های سرمایه‌گذاری

۲ – ترازنامه و اقلام آن

۳ – مفهوم حقوق صاحبان سهام

۴ – نحوه براورد NAV

۵– گرفتن خروجی دیتای قیمت از سایت TSETMC

۶– وارد کردن دیتاها در اکسل

۷ – محاسبه NAV لحظه ای هر شرکت

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره برای تمامی اشخاصی که با تحلیل بنیادی و مفاهیم ارزش خالص دارایی (NAV) آشنا می‌باشند، مناسب است.

منظور از پشتیبانی در دوره چیست؟

شما در صورت انتخاب پشتیبانی دوره، در طول مدت زمان دوره آموزشی می‌توانید از طریق گروه پشتیبانی تعیین شده در سایت مدرسه کسب و کار رابین، با استاد بصورت مستقیم در تماس بوده  و سئوالات خود را از ایشان بپرسید. استاد دوره موظف است ظرف مدت ۲۴ ساعت به سئوال شما پاسخ دهد. در صورتی که پشتیبانی دوره را انتخاب نکنید، فقط به دوره آموزشی دسترسی خواهید داشت و امکان اخذ راهنمایی از استاد را ندارید.

بررسی تمرین‌های دوره توسط استاد، جزو سیستم پشتیبانی نبوده و پاسخ تمرین‌های شما در هر حالت توسط استاد دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مقررات آموزشی دوره

۱- کلیه دانشجویان موظف هستند از طریق منوی پروفایل، بخش «نام نمایشی»؛ نام و نام خانوادگی خود را بصورت کامل و به زبان فارسی وارد نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، از حضور دانشجو در کلاس جلوگیری بعمل خواهد آمد و کلیه عواقب آن بر عهده دانشجو می‌باشد.

۲- کلیه دانشجویان موظف هستند تمرین‌های ارسالی از سوی استاد را ظرف موعد مقرر به اتمام برسانند. در غیر اینصورت از حضور در جلسه بعدی و همچنین اتمام دوره جلوگیری بعمل خواهد آمد.

۳- کلیه قوانین مندرج در سایت مدرسه کسب و کار رابین، مشمول این دوره آموزشی می‌گردد

برنامه درسی دوره

جلسه اول کارگاه ارزش‌گذاری شرکت‌های سرمایه‌گذاری 01:05:00
جلسه دوم کارگاه ارزش‌گذاری شرکت‌های سرمایه‌گذاری 01:10:00

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. 5

  دوره فوق العاده عالی و کاربردی. شخصاً از این دوره خیلی استفاده کردم.

  ممنون از استاد جوان و خلاق این دوره آموزشی جناب آقای مهندس علیرضا والی

ارزش‌گذاری شرکت‌های سرمایه‌گذاری
قيمت 3,750,000 ریال6,250,000 ریال شرکت در دوره
پاک کردن
امتیاز: 5 از 1 رای

5

 • دسترسی نامحدود
1 دیدگاه
18 دانشجو
تمامی حقوق این سایت برای مدرسه کسب و کار رابین محفوظ است.