دوره کاربردی تحلیل تکنیکال (مقدماتی)

شروع دوره از ۸ فروردین؛ روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۷:۰۰

 

ظرفیت دوره تکمیل شده است


تحلیل تکنیکالدر تحلیل تکنیکال فرض بر این گرفته شده که قیمت سهام همه اطلاعاتی که در دسترس عموم است را منعکس می‌کند و به همین خاطر، یک تحلیلگر تکنیکال فقط روی تحلیل نموداری و آماری سهم تمرکز می‌نماید. شاید تحلیل تکنیکال در ظاهر بسیار پیچیده به نظر برسد، اما در واقع این نوع تحلیل برای بررسی عرضه و تقاضا در بازار استفاده میشود تا بتوان از طریق آن مسیر حرکت قیمت را تشخیص داد. به عبارت دیگر، تحلیل تکنیکال به جای اینکه ویژگی‌های بنیادی شرکت را مورد بررسی قرار دهد، در تلاش است تا نیت بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند.

میلاد مجرد

مهندس میلاد مجرد فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد است. وی در کنار فعالیت های حرفه ای در رشته خود، چند سال است که به تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه روی آورده و مدتی است که حسب علاقه زیاد خود به تدریس، به انتقال دانشی که طی چندین سال کسب کرده، روی آورده است. ایشان پس از دعوت مدرسه کسب و کار رابین، همکاری خود را بعنوان مدرس دوره تحلیل تکنیکال با این مجموعه آغاز کرده است.

در این دوره خواهید آموخت:

چرا باید تکنیکال بدانیم؟

معرفی و آموزش ابزارهای تحلیل تکنیکال

کندل شناسی

همه چیز درباره حمایت و مقاومت ها

الگوهای کلاسیک

دوستی با فیبوناچی

مقدماتی الیوت

تحلیل هارمونیک

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره برای تمامی افراد جامعه که به فعالیت در بازار سرمایه علاقمند بوده و قصد دارند بصورت مستقیم در این بازار اقدام به سرمایه گذاری نمایند، مناسب و کاربردی است.

آیا این دوره مشمول پشتیبانی می شود؟

استاد در ابتدا و انتهای هر جلسه نسبت به پاسخگویی به سئوالات دانشجویان اقدام خواهد کرد. همچنین حسب مورد ممکن است به دانشجویان تمرین های موردی ارائه نمایند که در جلسات بعدی مورد بررسی و ارزیابی ایشان قرار خواهد گرفت.

مقررات آموزشی دوره

۱- کلیه دانشجویان موظف هستند از طریق منوی پروفایل، بخش «نام نمایشی»؛ نام و نام خانوادگی خود را بصورت کامل و به زبان فارسی وارد نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت این موضوع، از حضور دانشجو در کلاس جلوگیری بعمل خواهد آمد و کلیه عواقب آن بر عهده دانشجو می‌باشد.

۲- کلیه دانشجویان موظف هستند راس ساعت مقرر در جلسه حضور بهم رسانند. فیلم جلسه گذشته به مدت ۷۲ ساعت در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت لکن استاد تعهدی مبنی بر پاسخگویی به سئوالات در صورت عدم حضور دانشجو در کلاس نخواهد داشت.

۳- کلیه قوانین مندرج در سایت مدرسه کسب و کار رابین، مشمول این دوره آموزشی می‌گردد

برنامه درسی دوره

جلسه روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ 03:00:00
جلسه روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ 03:00:00
جلسه روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ 03:00:00
جلسه روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 03:00:00
جلسه روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ 03:00:00
جلسه روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ 03:00:00
جلسه روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ 03:00:00
جلسه روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ 03:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

دوره کاربردی تحلیل تکنیکال
قيمت خصوصی شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • دسترسی نامحدود
  • 0 ظرفیت
0 دیدگاه
20 دانشجو
تمامی حقوق این سایت برای مدرسه کسب و کار رابین محفوظ است.