ارائه نسخه اندروید مدرسه کسب و کار رابین

قصه مدرسه کسب و کار رابین، قصه غصه ها و لبخندهاست. قصه روزهای طولانی که از یک سال پیش، یکی بود یکی نبود آن آغاز شد و صفحه اول آن ورق خورد و امروز صفحه ای دیگر را ورق زدیم. فرزند کوچک مدرسه ما امروز با نام اپلیکیشن رابین متولد شد. قصه ما پر بود از روزهای سخت و تلخی که در شرایط سخت اقتصادی تحت فشارهای مالی کمر خم نکردیم و با روی خوش و پر از امید به یکدیگر، مسیر رو ادامه دادیم. خیلی ها سعی کردند که دلسردمان کنند و خیلی ها تشویق کردند و به ما امید دادند.

دلسردی ها رو نشنیده گرفتیم و با امیدها جوانه زدیم. روزهایی رو بخاطر داریم که جلسات هیات مدیره گاهی تلفنی و گاهی در پارک و کافی شاپ برقرار می شد و می نشستیم و با شوق برنامه ریزی می کردیم. تیم جوان و خلاق برنامه نویس ما در طول یکسال گذشته بدون خستگی با ما همراه بودند و خم به ابروی خود نیاوردند. مدل های داخلی و خارجی رو مطالعه کردیم و سعی کردیم بهترین ها رو برای دانشجویان خود انتخاب کنیم. استارت آپ ما راه اندازی شد با مدل های مختلف درآمدی برای تمامی اقشار مختلف جامعه.

این روزها غصه های ما به پایان رسیده، خیلی ها در کنارمان هستند و برخی دیگر از جمع ما خارج شدند که برای تک تکشان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

مبارک باد بر ما و بر شما تولد فرزند کوچک مدرسه ما، هر چند با اشکالاتی شاید همراه باشد که تلاش میکنیم مرتباً بهبود بخشیم.

عمر به پایان می رسد اما؛ دفتر قصه مدرسه ما همچنان ورق خواهد خورد.

 

شاد و موفق و پیروز باشید

هیات مدیره مدرسه کسب و کار رابین

2020-03-18

۰ پاسخ به "ارائه نسخه اندروید مدرسه کسب و کار رابین"

  ارسال یک پیام

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

  آدرس: تهران – تقاطع خیابان شهید مفتح و سمیه، پلاک 108، واحد 16

  شماره تماس : 28421152 – 021
   

  تمامی حقوق این سایت برای مدرسه کسب و کار رابین محفوظ است.