با سلام و احترام؛

با دلگرمی از اینکه به مدت چندین سال در راستای پیشبرد اهداف آموزشی و تحصیلی در کنار هم بودیم، به اطلاع دانشجویان عزیز مدرسه کسب‌وکار رابین می‌رسانیم که متأسفانه مجبور به پایان دادن فعالیت‌هایمان در این مجموعه شده‌ایم.

این تصمیم برای تیم مدیریت سخت و ناگواراست، چرا که مدرسه کسب‌وکار رابین، نه تنها یک مؤسسه آموزشی ، بلکه  برای ما نمادی از تلاش‌ها و کوشش‌های بسیاری از همکاران و دانشجویانمان است. با وجود مشکلات فنی و زیرساختی بخصوص در حوزه فضای اینترنت و اختلالات گسترده در شرایط فعلی، افزایش افسارگسیخته هزینه‌های زیرساخت به دلیل رشد نرخ ارز و تورم، به‌ناچار این تصمیم در هیات مدیره مدرسه کسب‌وکار رابین به تصویب رسیده است.

همچنین به اطلاع آن دسته از دانشجویانی که از دسترسی‌شان به دوره‌های آموزشی باقی‌مانده است می‌رساند به‌منظور جمع‌بندی آموزشی می‌توانند تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه به حساب کاربری خود مراجعه نمایند و پس از آن از تاریخ ۱۶ اردیبهشت‌ماه، سرورهای مدرسه کسب‌وکار رابین خاموش خواهند شد. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ارسال تیکت به دپارتمان ارتباط با مدیریت با ما در ارتباط باشید.

با همراهی اعضای هیات علمی، اساتید محترم، دانشجویان و همکارانمان در مجموعه مدرسه کسب‌وکار رابین، در طول چند سال فعالیت‌ در تلاش بودیم تا به دانشجویانمان آموزش‌های مهم و کاربردی در حوزه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری ارائه دهیم و هدفی به‌جز دستاوردهای مفید و ماندگار برای شما دانشجویان عزیز در ذهن خود نداشتیم. در پایان ضمن افسوس از پایان فعالیت‌هایمان، از  همه شما عزیزان و همکارانمان در این مجموعه تقدیر و تشکر می‌کنیم. در ذهنمان به یادگار خاطراتی از همکاری‌های خوب، گرم و دوستانه‌مان با همه شما را به یادگار نگه خواهیم داشت و امیدواریم که همیشه موفقیت و سعادت روزافزون شما را در مسیر زندگی و شغلی شاهد باشیم.

با تقدیم احترام

هیات مدیره مدرسه کسب‌وکار رابین